Nowe buty na wiosnę!

Nowe buty na wiosnę!

383
0
PODZIEL SIĘ

New Balance przedstawia nową odsłonę męskiego modelu Vazee 530 na sezon wiosna/lato 2016 

Jest to doskonała kombinacja modelu klasycznego ze sportową technologią, która w połączeniu nadaje nowoczesny look oraz zapewnia komfort użytkowania. New Balance chcąc zaskoczyć swoich lifestylowych klientów, wypuścił na rynek Vazee 530. Model ten wzorowany na obuwiu biegowym z lat 90tych, został unowocześniony o innowacyjne technologie sportowe, jakich aktualnie używa firma NB przy produkcji modeli biegowych. Nowa technologia zastosowana w modelu Vazee 530 posiada niezwykle elastyczną podeszwę piankową – Revlite sprawia, że but jest lekki i doskonale dopasowuje się do stopy. Po długich testach i projektach wizerunkowych powstał but, posiadający skonfigurowaną technologię w podeszwie. Tradycyjna górna część została wykonana z materiału syntetycznego, zamszu oraz siatki. Swą kolorystką nawiązuje do lat 90tych. Jest to model klasycznej biegówki uzupełniony o podeszwę Vazee.
Model dostępny będzie w Polsce w cenie 379,99zł.

Processed with VSCOcam with a5 preset
Processed with VSCOcam with a5 preset
Processed with VSCOcam with a5 preset
Processed with VSCOcam with a5 preset

New Balance

New Balance to amerykańska i jednocześnie najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. Cechą charakterystyczną obuwia New Balance, wyróżniającą je spośród produktów oferowanych przez inne marki, jest różnorodność jego profili oraz szerokości. New Balance to kompleksowa oferta obuwia, tekstyliów i akcesoriów sportowych, ale także lifestylowych. Marka łączy w sobie innowacyjne technologie i systemy zastosowane w obuwiu i odzieży sportowej oraz oryginalny styl nawiązujący do amerykańskiego stylu retro w rzeczach lifestyle.
Przestrzeń projektowanych oryginalnych salonów New Balance, których pojawia się coraz więcej w największych miastach Polski, podzielona jest na dwie charakterystyczne części: classic z rozbudowanym miejscem na obuwie i odzież streetową, na końcu którego zawsze znajduje się Vip Space, jest to sekcja na ikony rodem z fabryk New Balance z Anglii oraz USA.
Modele te szyte są ręcznie z najwyższej jakości materiałów z limitowanych edycji. Natomiast po drugie stronie znajdziemy ściankę performance na produkty biegowe z wysoce zaawansowanymi technologiami.
Wszystkie te czynniki powodują, że New Balance w ostatnich latach staje się najbardziej pożądaną modową marką w przestrzeni miejskiego, niezależnego stylu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ