Zbliża się Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej!

Zbliża się Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej!

353
0
PODZIEL SIĘ

Lubisz robić zdjęcia? Pochwal się swoją twórczością z innymi, a przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody! A może chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności lub nauczyć się czegoś nowego podczas atrakcyjnych warsztatów i szkoleń? Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Wrocławskiej przygotowało coś specjalnie dla Ciebie!

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej ma na celu rozpowszechnienie fotografii jako dziedziny sztuki wizualnej oraz umożliwienie młodym artystom zaprezentowanie swoich umiejętności. To szansa dla młodych fotografów na publikacje swoich dzieł i podzielenie się pasją. Możliwość pokazania percepcji świata za pomocą obiektywu, cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem sympatyków fotografii. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt fotograficzny, książki a także kursy ufundowane przez naszych partnerów. Konkursowi towarzyszy Pstrykaliada, czyli cykl warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych dla młodych (i nie tylko!) adeptów fotografii.

Tegoroczne kategorie konkursowe to:

• Codzienność (reportaż)

• Tu się pracuje!(scenerie)

• Po pracy (portret)

Prace konkursowe w regionie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego, należy wysłać do 20 marca 2016 roku na adres:

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Wrocławskiej

Plac Grunwaldzki 61

Akademik T-3, pokój nr 5

50-366 Wrocław

A także wypełnić zgłoszenie na stronie Konkursu. Więcej informacji na stronie www.okfs.art.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/okfs.wroclaw

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ