RoboDrift 2016 już niebawem!

RoboDrift 2016 już niebawem!

502
0
PODZIEL SIĘ

RoboDrift to cykliczne wyścigi robotów mobilnych i modeli RC.

Turniej organizowany jest przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Mechatroniki Synergia i Stowarzyszenie Progresja. W tym roku odbędzie się już III edycja tego wydarzenia. Parking Strefy Kultury Studenckiej 21 maja 2016r. zapełni się robotami i pojazdami RC.

Można już zgłaszać pojazdy do wzięcia udziału w turnieju – mogą to być zarówno pojazdy własnej konstrukcji (zdalnie sterowanie lub autonomiczne), jak i pojazdy produkowane seryjnie i modele RC. Pojazdy można zarejestrować w dwóch kategoriach (RoboDrift dla robotów RC i autonomicznych oraz RC-Standart dla modeli RC). Organizatorzy przewidują trzy konkurencje, w których będzie można się zmierzyć.

Pierwszą z nich jest freestyle, czyli wystawa każdego robota mobilnego, który będzie oceniany przez Jury pod kątem najciekawszego projektu. Drugą konkurencją jest time attack. Jest to klasyczny wyścig pojazdów po wyznaczonym torze,
a o wygranej decyduje czas przejazdu. Ostatnia konkurencja to offroad – wyścig z przeszkodami, polegający na swobodnej jeździe w obrębie wyznaczonej powierzchni i pokonywaniu przeszkód znajdujących się na trasie. Dla zwycięzców w każdej konkurencji przewidziane są nagrody.

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na http://robo-drift.pwr.wroc.pl/rejestracja/.
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www http://robo-drift.pwr.wroc.pl/, a także na wydarzeniu na portalu facebook https://www.facebook.com/events/1679722088943914/

RoboDrift1

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCiesz się chwilą
Następny artykułParaliż na starcie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ