Przygotuj się do rekrutacji z SEPHORA UNIVERSITY!

Przygotuj się do rekrutacji z SEPHORA UNIVERSITY!

634
0
PODZIEL SIĘ

Pierwsze dwudniowe warsztaty pod nazwą „Przygotuj się do rekrutacji” ruszają w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie już w dniach 19-20 kwietnia. Cykliczne spotkania z ekspertami Sephora University odbywać będą się na wybranych uczelniach wyższych w całej Polsce. Zapisy na warsztaty prowadzi biuro karier uczelni. Następne spotkania już niebawem w Katowicach i Wrocławiu.

Sephora nieustannie inspiruje i dzieli się wiedzą ekspercką ze wszystkimi, których może zainspirować do podejmowania w życiu nowych wyzwań, dodać siły i wiary we własne możliwości. Pomaga też rozwijać pasje, wspiera edukację i samodoskonalenie.

Sephora na całym świecie stale szkoli i rozwija talent swoich pracowników – ambasadorów marki. Studenci stworzonego globalnie Sephora University mierzą się
z najlepszymi i mają szansę sięgnięcia po cenny certyfikat sygnowany przez Sephora University.

Projekt Sephora University oryginalnie zaadresowany do naszych pracowników, postanowiliśmy rozszerzyć i naszą misję realizować również na zewnątrz. Tak właśnie powstały spotkania „Przygotuj się do rekrutacji” – skierowane do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy – mówi Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska. – Jeśli masz wątpliwości jak napisać profesjonalne i skuteczne CV, jak zrobić dobre wrażenie na spotkaniu, m.in. odpowiednim makijażem, te warsztaty są dla Ciebie! – dodaje.

Na uczestników warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji” czekają 3 etapy przygotowań:

ETAP 1: WARSZTATY MAKIJAŻOWE Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas instruktażowej lekcji uczestnicy warsztatu krok po kroku poznają oraz wypróbowują samodzielnie na sobie tajniki makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają profesjonalny makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2: ZDJĘCIE DO CV Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić i zrobić sobie zdjęcie do CV. Fotograf bezpłatnie wykonuje zdjęcia uczestnikom zapisanym na warsztaty.

ETAP 3 : KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą Ci przygotować profesjonalne CV, które skutecznie pomoże ci zdobyć uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodwacy, a także przedstawią możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

Na udział w warsztatach studentów danej uczelni obowiązują zapisy prowadzone są indywidulanie przez uczelnię.
Informacje na temat terminów spotkań oraz sposobu zapisów na pierwsze spotkania 19-20 kwietnia w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie znajdziesz na: www.kariera.kozminski.edu.pl.

Zapisz się już dziś!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ