Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University w Katowicach!

Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University w Katowicach!

498
0
PODZIEL SIĘ

Warsztaty pod nazwą „Przygotuj się do rekrutacji” odbędą się 15 czerwca na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Podczas 3-etapowych spotkań z ekspertami, uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować się do rozmów o pierwszą pracę. Zapisy na warsztaty prowadzi biuro karier uczelni.

Sephora nieustannie inspiruje i dzieli się wiedzą ekspercką ze wszystkimi, których może zainspirować do podejmowania w życiu nowych wyzwań, dodać siły i wiary we własne możliwości. Pomaga też rozwijać pasje, wspiera edukację i samodoskonalenie.

Projekt Sephora University oryginalnie zaadresowany do naszych pracowników, postanowiliśmy rozszerzyć i naszą misję realizować również na zewnątrz. Tak właśnie powstały spotkania „Przygotuj się do rekrutacji” – skierowane do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy – mówi Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska. – Jeśli masz wątpliwości jak napisać profesjonalne i skuteczne CV, jak zrobić dobre wrażenie na spotkaniu, m.in. odpowiednim makijażem, te warsztaty są dla Ciebie! – dodaje.

Na uczestników warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji” czekają 3 etapy przygotowań:

ETAP 1: WARSZTATY MAKIJAŻOWE Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas instruktażowej lekcji uczestnicy warsztatu krok po kroku poznają oraz wypróbowują samodzielnie na sobie tajniki makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają profesjonalny makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2: ZDJĘCIE DO CV Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić i zrobić sobie zdjęcie do CV. Fotograf bezpłatnie wykonuje zdjęcia uczestnikom zapisanym na warsztaty.

ETAP 3 : KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą Ci przygotować profesjonalne CV, które skutecznie pomoże ci zdobyć uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodawcy, a także przedstawią możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

Na udział w warsztatach studentów obowiązują zapisy prowadzone indywidulanie przez uczelnię.
Informacje na temat godzin spotkań oraz sposobu zapisów na warsztaty 15 czerwca w Katowicach znajdziesz na: www.bk.us.edu.pl

Visuel

Zapisz się już dziś!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMłodzi DJ-e wyznaczają trendy

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ